1 (3)Wiemy, że klientom spa zależy na profesjonalności usług, dlatego dbamy o to, aby nasz personel był nie tylko życzliwy, ale przede wszystkim fachowy. Dajemy naszym klientom pewność, że dokonali najlepszego wyboru, dzięki czemu mogą oddać się głębokiemu odprężeniu – psychicznemu i fizycznemu. Dla pełnego spokoju ważne jest poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia naszym klientom świadomość, że zabiegi oraz sprzęt, którego używamy są najwyższej klasy: zarówno jeżeli chodzi o efektywność jak i bezpieczeństwo. Naszym mottem jest harmonia, dlatego dbamy o jakość każdego z elementów naszych usług:

3 (7)

Personel. Nasi terapeuci będą towarzyszyć Ci na drodze do odnalezienia własnej harmonii. Wiemy, że każdy klient potrzebujeindywidualnego podejścia, dlatego wizytę w naszym salonie rozpoczyna rozmowa ze specjalistą. Dzięki temu możemy wspólnie wybrać zabiegi i kosmetyki, które zagwarantują efekty przewyższające Twoje oczekiwania. Znaczenie ma tutaj każdy szczegół: typ skóry, zażywane leki, dieta, a nawet rodzaj herbaty, którą lubisz. Podczas rozmowy z terapeutą, zdradź mu swoje wątpliwości i oczekiwania – pamiętaj, że to Twoje piękno i Twoje samopoczucie są dla nas najważniejsze.

 

4 (3)

Technologia. Wszystkie zabiegi spa, medycyny estetycznej oraz kosmetyczne wykonywane są w sterylnych warunkach przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Każdy gabinet jest klimatyzowany i wyposażony w sposób gwarantujący poczucie bezwzględnego komfortu, a wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty medyczne CE. Aby zwiększyć skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów laserowych, badamy skórę specjalną technologią ANTARA, pozwalającą precyzyjnie określić stopień i rozległość zmian barwnikowych, zmian naczyniowych oraz strukturę skóry. W trosce o komfort zabiegowy oraz bezpieczeństwo klientów używamy lasera najnowszej generacji ELLIPSE. Urządzenie należy do najlepszych na światowym rynku, jego fenomenalne rezultaty są gwarantowane przez technologię prostokątnego impulsu oraztechnologię podwójnej filtracji. Z uwagi na absolutne bezpieczeństwo zabiegowe, narzędzia do manicure i pedicure są sterylizowane wautoklawie medycznym, a następnie foliowane próżniowo. Specjalistyczny fotel do pedicure BIARRITZ gwarantuje szczególny komfort i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu technologii bezrurowego napowietrzania wody i wyeliminowaniu jakiejkolwiek możliwości osadzania się bakterii w urządzeniu.

Subscribe to Newsletter

Facebook