Sekret życia tkwi w poszukiwaniu piękna.
– Oscar Wilde

Spa Bella Medi wskrzesza czar secesji i jej wyrafinowany styl z końca XIX wieku. Wyciszonej tonacji towarzyszą nowoczesne akcenty oraz innowacyjne, zaawansowane technologie XXI wieku. Naszym celem jest zapewnienie Gościom nie tylko komfortu psychofizycznego, ale również doznań estetycznych – inspiracji płynących z ponadczasowego piękna.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług: efekty, których oczekujesz i atmosferę, która przewyższy Twoje oczekiwania. Dzięki stylowej aranżacji, przy odprężającej muzyce, wśród blasku świec i zapachu lawendy, aromatu olejków pomarańczy i drzewa sandałowego, pod opieką naszych terapeutów osiągniesz równowagę i wewnętrzny spokój, a przede wszystkim – odkryjesz swoje niepowtarzalne piękno.

W Spa Bella Medi znajdziesz specjalistyczny gabinet podologiczny, gabinet do manicure i stanowisko do mycia i masażu skóry głowy, gabinet kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej, gabinet do zabiegów z użyciem specjalistycznego sprzętu, gabinet masażu, gabinet do lewitacji w ciepłych wodach nuvola oraz gabinet aquawood do holistycznych zabiegów na ciało.

Pragniemy, by każdy z naszych gości – niezależnie od tego, czy spędzi u nas kwadrans, godzinę, weekend czy cały tydzień – poczuł się lepiej i zauważył wyraźne efekty naszych zabiegów.

Piękno i harmonia to coś więcej niż uroda i zdrowie, piękno jest elementem życia, którego doświadczanie daje poczucie szczęścia i spełnienia. Piękno jest tajemnicą, którą pomożemy Ci odkryć.

Zapraszamy! Uczestniczenie w Twojej odnowie będzie dla nas przyjemnością.

Poznaj Spa Bella Medi – odkryj swoje piękno.

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym,
by umieć je odkryć.
– Éric-Emmanuel Schmitt

Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy.
– Michel Quoist

Subscribe to Newsletter

Facebook