ZABIEGI LEKARSKIE

 • Regeneris - Osocze Bogatopłytkowe
  zabiegi

  TRERAPIA REGENERIS PRZED I PO

  O TRERAPI REGENERIS

  Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe (m. in. Regeneris) polegają na podaniu osocza w skórę w celu jej stymulacji i regeneracji. Zabieg ten nazywany jest Autologiczną Odnową Komórkową (ACR – Autologus Cellular Regeneration), ponieważ regeneracja komórek skóry zachodzi dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. PRP zawiera znaczną ilość czynników wzrostu, które stymulują fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych) oraz aktywują komórki macierzyste. Procesy te prowadzą do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Terapia PRP daje spektakularny efekt w terapii anty-aging.

  WSKAZANIA

  – oznaki starzenia skóry: zmarszczki, fałdy, bruzdy, kurze łapki, zapadnięta skóra,    zmniejszona .gęstość skóry – skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta – niejednolity koloryt skóry – wypełnienie blizn po trądziku – w celu przyspieszenia procesów gojenia i regeneracji po zabiegach

  PRZECIWWSKAZANIA

  – leczenie antykoagulantami – choroby krwi – nowotwory – ciąża

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w wirówce. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogato płytkowe PRP, które jest bazą do wykonania zabiegu. Zabieg można poszerzyć o podanie fibryny, również pozyskiwanej z własnej krwi. Tak przygotowane PRP, zawierające czynniki wzrostu, podaje się w postaci iniekcji z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji lub liniowo, wzdłuż zmarszczek lub fałdów skóry.

  Zabieg PRP można połączyć z innymi zabiegani medycyny estetycznej takimi, jak: pilingi, mikrodermabrazja czy zabiegi laserowe.

  EFEKTY

  – rewitalizacja, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry – poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry – remodeling włókien kolagenowych – poprawa ukrwienia, dotlenienie i odżywienie skóry – wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki    skóry – przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

  Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Pierwsze efekty zabiegu Regeneris widoczne są po dwóch-czterech tygodniach.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta, co gwarantuje brak ryzyka działań niepożądanych. Nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Dowiedz się więcej na stronie producenta

 • Botox®

  BOTOX® – PRZED ZABIEGIEM I PO ZABIEGU

  O ZABIEGU

  Botoks to preparat, stosowany głównie do usuwania zmarszczek mimicznych. Mechanizm działania polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co uzyskujemy rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry. Wstrzyknięcie niewielkich dawek oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A likwiduje i zapobiega zmarszczkom mimicznym wywołanym przez kurczenie się mięśni twarzy.

  WSKAZANIA

  – Wygładzenie/usuwanie zmarszczek między brwiami „lwie” zmarszczki – usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła – usuwanie zmarszczek wokół oczu „kurze łapki” – usuwanie zmarszczek powieki dolnej, wokół ust, na brodzie, szyi

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby z zaburzeniem przewodnictwa nerwowo-mięśniowego – stosowanie leków powodujących relaksacje mięśni – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje precyzyjnie odmierzone jednostki toksyny botulinowej w ściśle określonych miejscach. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane jest lekkie nakłucie. Prawie natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności.

  EFEKTY

  Zmarszczki mimiczne ulegają znacznemu wygładzeniu. Pożądany efekt, w zależności od wieku i stanu skóry, uzyskuje się w ciągu 3-12 dni od zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszego, zdrowego wyglądu bez efektu „maski”, ewentualne dodatkowa iniekcja preparatu wykonywana jest podczas wizyty kontrolnej w ciągu 10-14 dni od zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się średnio od 4 do 8 miesięcy.

 • Wypełniacze
  wypelniacze

  BOTOX® – PRZED ZABIEGIEM I PO ZABIEGU

  -Modelowanie kości policzkowych,poprawa owalu twarzy

  O TRERAPII VOLUMETRYCZNEJ

  Wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia ilości podskórnej tkanki tłuszczowej oraz do jej przemieszczenia się ku dołowi. Sprawia to, że twarz traci swoją objętość – w efekcie wydaje się starsza. Zabieg służy odtworzeniu prawidłowych proporcji i symetrii twarzy, wymodelowaniu policzków, podbródka oraz wymodelowaniu owalu twarzy i likwidacji „chomiczków”. Używane są gęste preparaty na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego.

  W zależności od sposobu wstrzyknięcia i ilości użytego preparatu uzyskuje się uwydatnienie kości policzkowych. Dzięki przywróceniu utraconej objętości oraz poprawieniu konturów, zabiegi volumetryczne pozwalają na skuteczne odmłodzenie twarzy.

  WSKAZANIA

  – utrata objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków, w celu przywrócenia ..normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych oraz w celu ..odmłodzenia wyglądu twarzy, – zaokrąglenie konturu twarzy u osób szczupłych, – lipodystrofia jarzmowa,

  PRZECIWWSKAZANIA

  – okres ciąży i karmienia, – miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych, – nadwrażliwość na kwas hialuronowy, – choroba nowotworowa, – problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.)

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w ściśle określonych miejscach. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane jest lekkie nakłucie oraz dyskomfort spowodowany depozytowanym preparatem. Prawie natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności. Możliwe objawy niepożądane to obrzęk, ból, zasinienia i zaczerwienienie, które ustępują zwykle po 2-3 dniach.

  EFEKTY

  – odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków, – uzyskanie efektu liftingu poprzez przywrócenie normalnej objętości w wyglądzie okolic .skroniowych i policzkowych, – Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują od 12 do 18 miesięcy.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są na rynku światowym od szeregu lat i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: STYLAGE XXL, STYLAGE XL, STYLAGE L firmy LEA VIVACY oraz VOLUMA firmy ALLERGAN.

  -wypełnianie zmarszczek i bruzd

  wypełnianie zmarszczek i bruzd

  wypełnianie zmarszczek i bruzd

  O TERAPII

  Zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd wykonujemy preparatami na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Pomaga ona w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Z wiekiem następuje jednak jego utrata. Nowoczesne preparaty – wstrzyknięte w miejsca wymagające wypełnienia – w prosty i bezpieczny sposób nadają twarzy młodszy wygląd. Są to substancje, których działanie jest długotrwałe – jednak efekt nie utrzymuje się na zawsze.

  WSKAZANIA

  – Silnie zaznaczone linie mimiczne (zmarszczki na czole, pionowe zmarszczki wokół ust , oczu .(,,kurze łapki), – fałdy nosowo-wargowe, – linie „marionetki”, – zmarszczkami na szyi, dekolcie, – Zwiotczała skóra na dłoniach.

  PRZECIWWSKAZANIA

  – okres ciąży i karmienia, – miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych, – nadwrażliwość na kwas hialuronowy, – choroba nowotworowa, – problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.)

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w skórę, by wypełnić zmarszczki lub bruzdy. Iniekcje wykonywane są w głębsze warstwy skóry. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane jest nakłucie oraz lekki dyskomfort spowodowany depozytowanym preparatem. Prawie natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się ból, zaczerwienienie, siniak i niewielki obrzęk – wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

  EFEKTY

  Efekt po zabiegu jest natychmiastowy. Na skutek wypełnienia, dochodzi do likwidacji bruzd i poprawy owalu twarzy, Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują do roku. Jest to jednak zależne od wielu czynników, takich jak: wiek, miejsce podania preparatu, ilość podanego preparatu, stan i kondycja skóry, styl życia, stan ogólnego zdrowia pacjenta.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym od szeregu lat i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: STYLAGE L, STYLAGE M, STYLAGE S firmy LEA VIVACY oraz gana produktów JUVADERM firmy ALLERGAN.

  – Estetyka Ust

  estetyka ust

  estetyka ust

  O TERAPII

  Piękne, ponętne usta są pragnieniem każdej kobiety. Zabiegi nawilżania i powiększania ust wykonujemy preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie, którego główną cechą jest wiązanie wody. Odpowiada za prawidłowe nawilżenie oraz za utrzymanie objętości tkanek. Wstrzykując preparat w czerwień wargową sprawiamy, że usta odzyskują swój błysk, objętość i pożądany kształt.

  WSKAZANIA

  – małe lub mało jędrne usta – asymetria – problem z opadaniem lub zwisaniem górnej wargi, – brak kolorytu, – zmarszczki powstałe na skutek palenia lub starzenia się.

  PRZECIWWSKAZANIA

  – okres ciąży i karmienia, – miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych, – nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę lub inne środki miejscowo    znieczulające – choroba nowotworowa, – choroby alergiczne, – problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny,    opryszczka, itp.)

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w formie żelu do czerwieni wargowej. Daje to efekt pełniejszych, jędrniejszych ust. Przywraca im prawidłowe nawilżenie oraz je wygładza. Ze względu na unerwienie okolicy ust, zabieg może być odczuwany jako lekko bolesny. Można go przeprowadzić w znieczuleniu stomatologicznym. Usta po zabiegu są lekko opuchnięte. Może pojawić się siniak. Wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

  EFEKTY

  – nawilżenie ust, – podkreślenie konturu ust, – wypełnienie objętości warg, – wyrównanie symetrii, zarówno góra – dół, jak i obustronnej, – podkreślenie tzw. łuku Kupidyna, – podniesienie kącików ust, – redukcję cieni w kącikach ust, – wygładzenie zmarszczek wokół ust.

  Efekty estetyczne są widoczne tuż po zabiegu, utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od organizmu pacjentki, najczęściej ok. 1 roku.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym od szeregu lat i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: SUPERLIPS, STYLAGE M, HYDROMAX firmy LEA VIVACY oraz gama produktów JUVADERM ULTRA firmy ALLERGAN.

  Regeneracja okolic intymnych

  regeneracja okolic intymnych

  regeneracja okolic intymnych

  O TERAPII

  Rewitalizacja i wypełnianie warg sromowych to zabieg wykonywany przy użyciu kwasu hialuronowego, który niweluje oznaki starzenia się okolic intymnych.

  WSKAZANIA

  – wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych, – częste urazy, otarcia, zwiększające wrażliwość okolic intymnych, – ból w okolicy sromu, – świąd okolic intymnych, – utrata objętości tkanki okolic intymnych.

  PRZECIWWSKAZANIA

  – ciąża, – nowotwory, – uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej, – infekcja okolic intymnych.

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w formie żelu w okolice miejsc intymnych, który przywraca im prawidłowe nawilżenie oraz je wygładza. Zabieg można przeprowadzić w znieczuleniu. Miejsce po zabiegu może być lekko opuchnięte. Może pojawić się siniak. Wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

  EFEKTY

  Zastosowanie kwasu hialuronowego wpływa na poprawę poziomu nawilżenia warg sromowych, jak również wzmacnia strukturę oraz poprawia ich jędrność i elastyczność. W ten sposób uzyskujemy efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry tej okolicy. Możemy tez uzyskać efekt wypełnienia warg sromowych. Ustępują też dolegliwości w postaci bólu czy świądu. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu. Efekt z zastosowaniem kwasu hialuronowego utrzymują się około roku.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są preparatami DESIRIAL i DESIRIAL PLUS. DESIRIALR to pierwsza na świecie linia resorbowalnych wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego do zastosowania w leczeniu odwodnienia i hipotrofii warg sromowych. Leczenie preparatami DESIRIALR jest bezpieczne i nieinwazyjne. Przywraca kobietom komfort i sprawia, że mogą nadal aktywnie korzystać z życia.

  Mezoterapia

  O TERAPII

  Jest to to metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę aktywnych preparatów leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, polinukleotydy, L-karnityna , kofeina, aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe. Poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Dochodzi do regeneracji skóry i jej odmłodzenia. . Mezoterapia może być wykorzystywana do regeneracji skóry całego ciała – stosuje się ją jako składnik terapii odmładzającej twarzy, szyi, dekoltu, dłoni; ujędrniającej – brzucha, pośladków i ud oraz w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Najlepsze efekty przynosi kuracja złożona z serii zabiegów wykonywanych w odstępach co 7-14 dni.

  WSKAZANIA

  – dla zachowania pięknej skóry prewencyjnie co 6 miesięcy od 26 roku życia – poprawa struktury skóry – poprawa kolorytu skóry – usuwanie drobnych zmarszczek

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – stosowanie leków sterydowych lub immunosypresyjnych – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – alergia na którykolwiek składnik preparatu -niewyregulowana cukrzyca

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz siniaczki i drobne grudki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla optymalnego wyglądu i rezultatu zalecana jest seria zabiegów 2-6 co 7-14 dni, powtarzana1-3 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju problemu i preferencji pacjentki.

  EFEKTY

  – Rewitalizacja skóry -Redukcja zmarszczek – Przywrócenie jędrności – Redukcja cellulitu – Redukcja rozstępów – Terapia łysienia

  Mezoterapia uważana jest przez wielu ekspertów za złoty standard w profilaktyce i leczeniu antyaging. Efekty są spektakularne. Skóra już po pierwszym zabiegu jest nawilżona od środka. Staje się bardziej gładka i jędrna. Koloryt staje się bardziej równomierny. Skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Buzia wygląda na bardziej wypoczętą i kilka lat młodszą.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz preparaty AQUASHINE, AQUASHINE BR oraz REVOFIL. firmy Caregen

 • Mezoterapia rewitalizująca twarzy i szyi
  mezoterapia twarzy i szyji

  mezoterapia twarzy i szyi przed i po

  O TERAPII

  Jest to to metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę aktywnych preparatów leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, polinukleotydy, aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe. Poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Dochodzi do regeneracji skóry i jej odmłodzenia. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Najlepsze efekty przynosi kuracja złożona z serii zabiegów wykonywanych w odstępach co 7-14 dni.

  WSKAZANIA

  – dla zachowania pięknej skóry prewencyjnie co 6 miesięcy od 26 roku życia – poprawa struktury skóry – poprawa kolorytu skóry – usuwanie drobnych zmarszczek

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – stosowanie leków sterydowych lub immunosypresyjnych – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – alergia na którykolwiek składnik preparatu -niewyregulowana cukrzyca

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz siniaczki i drobne grudki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla optymalnego wyglądu i rezultatu zalecana jest seria zabiegów 2-6 co 7-14 dni, powtarzana1-3 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju problemu i preferencji pacjentki.

  EFEKTY

  – Rewitalizacja skóry -Redukcja zmarszczek – Przywrócenie jędrności

  Mezoterapia uważana jest przez wielu ekspertów za złoty standard w profilaktyce i leczeniu antyaging. Efekty są spektakularne. Skóra już po pierwszym zabiegu jest nawilżona od środka. Staje się bardziej gładka i jędrna. Koloryt staje się bardziej równomierny. Skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Buzia wygląda na bardziej wypoczętą i kilka lat młodszą.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz preparaty AQUASHINE, AQUASHINE BR oraz REVOFIL. firmy Caregen

  -okolice oczu

  mezoterapia okolice oczu

  mezoterapia okolice oczu przed i po

  O ZABIEGU

  Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę preparatów leczniczych, zawierających kwas hialuronowy w połączeniu z szeregiem aktywnych składników, takich jak: witaminy A, C, E i grupy vitamin B, antyoksydantów, aminokwasów i mikroelementów. Dochodzi do głębokiego nawilżenia i regeneracji skóry, co daje wyraźny efekt odmłodzenia. Popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Jest idealnym zabiegiem dla osób ze zwiotczałą skórą wokół oczu, zasinieniami oraz workami pod oczyma oraz w profilaktyce Anti-Aging.

  WSKAZANIA

  – odwodniona skóra wokół oczu – cienie i worki pod oczami – podkrążone oczy – obrzęki wokół oczu – drobne zmarszczki wokół oczu

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – alergia na którykolwiek składnik preparatu -niewyregulowana cukrzyca

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry wokół oczu. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz grudki i siniaczki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla optymalnego wyglądu i rezultatu zalecana jest seria zabiegów 2-6 co 14-28 dni, powtarzana 1-2 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju i intensywności problemu oraz preferencji pacjentki.

  EFEKTY

  Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Powieki dolne są nawilżone od środka. Stają się bardziej gładkie i jędrne. Znikają drobne zmarszczki wokół oczu. Koloryt staje się bardziej równomierny. Znikają zasinienia pod oczami. Oczy nabierają blasku.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz preparaty AQUASHINE i AQUASHINE BR. firmy Caregen

  -dłonie

  mezoterapia dlonie

  mezoterapia dłoni przed i po

  Tak bardzo skupieni na wyglądzie naszej twarzy, zapominamy o tym jak bardzo wrażliwe i delikatne są nasze dłonie i że to właśnie na dłoniach szybciej niż na innych częściach ciała pojawiają się ślady upływu czasu

  O ZABIEGU

  Skóra dłoni jest bardzo cienka i zawiera niewiele gruczołów łojowych odpowiedzialnych za tworzenie ochronnego płaszcza lipidowego. Wraz z wiekiem skóra traci elastyczność i nawilżenie, dłonie tracą objętość, a na skórze pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Mezoterapia igłowa dłoni przeprowadzana jest przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego, o różnym stopniu usieciowania i różnej gęstości z dodatkiem substancji antyutleniających

  WSKAZANIA

  – dla zachowania pięknej i gładkiej skóry dłoni prewencyjnie co4- 6 miesięcy od 26 roku ..życia – wiotka skóra dłoni – szorstka skóra dłoni – zmarszczki na dłoniach -niejednolity koloryt oraz przebarwienia

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – alergia na którykolwiek składnik preparatu -niewyregulowana cukrzyca

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli wstrzykuje preparat w powierzchniową warstwę skóry lub podskórnie. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektórzy odczuwają lekki dyskomfort , jednak większość pacjentów określa ten zabieg jako bezbolesny. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, oraz pojedyncze siniaczki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla osiągnięcia optymalnego efektu zalecana jest seria 2-3 zabiegów co 14-30 dni, powtarzana 2-3 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz harmonogram zabiegów ustalany jest indywidualnie do każdego przypadku.

  EFEKTY

  Wyraźna poprawa nawilżenia, przywrócenie sprężystości i elastyczności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Zwiększona zdolność do obrony przed niekorzystnymi zmianami wynikającymi z różnicy temperatur. W efekcie dłonie odzyskują młody i zdrowy wygląd.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Preparaty te są dobrze tolerowane przez organizm. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz preparaty AQUASHINE, AQUASHINE BR oraz REVOFIL firmy Caregen.Preparaty te są dobrze tolerowane przez organizm

 • Mezoterapia skóry głowy
  mezoterapia skóry głowy

  mezoterapia skóry głowy

  O ZABIEGU

  Sezonowo, a także pod wpływem stresu i chorób, włosy stają się rzadsze, tracą koloryt i są osłabione. Ich zła kondycja sprzyja nadmiernemu i szybszemu wypadaniu. Mezoterapia iglowa jest skuteczną odpowiedzią na te problemy. Zabieg mezoterapi skóry głowy polega na wykonaniu serii drobnych nakłuć skóry głowy preparatem zawierającym szereg substancji aktywnych, w tym specjalnie dobranych peptydów biomimetycznych. Działają one stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy – wzmacniają i odbudowywują cebulki włosowe, co w efekcie doprowadza do zatrzymania procesu wypadania włosów, a następnie do odzyskania przez nie gęstości i zdrowego blasku.

  WSKAZANIA

  – rzadkie i osłabione włosy – nadmierne wypadanie włosów – łysienie

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – miejscowe infekcje skóry głowy – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – niewyregulowana cukrzyca

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry głowy. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektórzy określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu mogą wystąpić pojedyncze, małe siniaczki . Efekty zastosowania mezoterapii są bardzo dobre już po pierwszych zabiegach, ale aby uzyskać optymalne efekty zalecana jest seria zabiegów – minimum 4 co 7-10 dni, a następnie 2-3 sesje podtrzymujące.

  EFEKTY

  Mezoterapia igłowa skóry głowy jest powszechnie znana i stosowana na świecie od wielu lat. Daje trwałe efekty –zahamowanie wypadania włosów, oraz poprawę kondycji włosów, zwiększenie ich gęstości i zdrowego blasku.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są tylko osoczem bogatopłytkowym PRP oraz sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: RRS S firmy Aesthetic Dermal oraz DERMAHEAL HL firmy Caregen

 • Mezoterapia antycellulitowa
  mezoterapia antucellulitowa1

  mezoterapia antucellulitowa

  Cellulit stał się chorobą cywilizacyjną. Dotyczy ponad 80% kobiet. Jest to przewlekły proces zapalny obejmujący podskórna tkankę tłuszczową, tkankę łączną, obwodowy układ limfatyczny i krwionośny. To nie jest defekt kosmetyczny. TO JEST CHOROBA.

  O ZABIEGU

  Preparat ALIDYA ™ to pierwszy na świecie zarejestrowany preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany w leczeniu i profilaktyce cellulitu. Opracowana przez Prof. Pasquale Motolese formuła to znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Preparat ten poprawia mikrokrążenie, korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz oraz pomaga w likwidacji wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza, a tym samym hamuje proces powstawania nowych zmian lipo dystroficznych w tkankach.

  WSKAZANIA

  -leczenie istniejącego cellulitu -zapobieganie jego powstaniu -po liposukcji – w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego -po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – stosowanie leków sterydowych lub immunosypresyjnych – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – poważne alergie -niewyregulowana cukrzyca -ciężkie choroby narządów lub układów – niewyrównane schorzenia tarczycy.

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg przeprowadza lekarz, wstrzykując preparat ALIDYA za pomocą cienkiej igły, wkłuwając się w skórę właściwą lub w powierzchniową warstwę tkanki podskórnej. Po zabiegu, w miejscu wstrzyknięcia preparatu możej pojawi się zaczerwienienie. Efektem ubocznym zabiegu mogą być zasinienia po nakłuciach igłą, a także niewielki ból w leczonej okolicy. Taka reakcja zazwyczaj szybko ustępuje.

  mezoterapia antucellulitowa

  preparat ALIDYA

  WW

  EFEKTY

  Cykl zabiegów przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabieg preparatem ALIDYA ( certyfikat CE klasy III), wykonany według wskazań i procedury zabiegowej jest zabiegiem prostym i bezpiecznym. Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni.

  Dowiedz się więcej na stronie producenta

 • Terapia rozstępów
  terapia rozstępów

  terapia rozstępów

  O ZABIEGU

  Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest z powodzeniem w leczeniu rozstępów. Wprowadzenie śródskórnie odpowiednich preparatów wzdłuż rozstępów stymuluje aktywność metaboliczną i wydzielniczą fibroblastów, co prowadzi do poprawy czynności fizjologicznej skóry. Dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny i kwasu hialuronowego, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia jędrności i napięcia skóry oraz zwiększa się zdolność gromadzenia wody w skórze przez hydrowypełnienie (rzeźbienie tkanek za pomoca wody)

  WSKAZANIA

  – rozstępy

  PRZECIWWSKAZANIA

  – choroby autoimmunologiczne – stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych – miejscowe infekcje skóry – ciąża i okres karmienia – zaburzenia krzepnięcia – alergia na którykolwiek składnik preparatu -niewyregulowana cukrzyca

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć wzdłuż rozstępu. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz siniaczki. Dla optymalnego rezultatu zalecana jest seria zabiegów 4-12 co 14 .dni, Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od nasilenia problemu i reakcji organizmu na leczenie oraz wieku pacjentki. Wskazane jest stosowanie zabiegu mezoterapii na przemian z zabiegiem peelingu lub mikrodermabrazji.

  mezoterapia antucellulitowa2

  preparat Alidya – zastrzyki

  EFEKTY

  Efekty zaczynają być widoczne dopiero po kilku zabiegach. Rozstępy stopniowo stają się bladsze i węższe.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są osoczem bogatopłytkowym PRP oraz tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to gama produktór RRS firmy Aesthetic Dermal oraz DERMAHEAL HSR firmy Caregen

 • Wchłanialne Nici do liftingu
  wchłanialne Nici do liftingu

  wchłanialne Nici do liftingu

  O ZABIEGU

  Zabieg polega na wprowadzeniu syntetycznych nici PDO do głębokiej warstwy skóry za pomocą cieniutkiej igły. Nici tworzą rodzaj rusztowania, wygładzając tkanki i je napinając. Oprócz mechanicznego napięcia skóry, dochodzi również do stymulacji fibroblastów i wzrostu naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, jak również do syntezy naturalnego kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej: relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy.

  WSKAZANIA.

  Twarz: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi, dolna powieka – „worki pod oczami”, policzki – opadająca, zwiotczała skóra, policzki – wyraźny fałd nosowo-wargowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, policzki-lifting – opadające policzki i obszar pod dolna szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki, wargi – linie palacza, linia żuchwy – „homiczki”.

  Ciało: fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, ujędrnianie i kształtowanie piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach.

  PRZECIWWSKAZANIA

  ciąża, choroba nowotworowa, otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry, zaburzenia krzepliwości krwi, terapia przeciwzakrzepowa.

  PRZEBIEG ZABIEGU.

  Nici liftingujące PDO są umieszczone na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała. W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz miejsca implantacji na skórze, lekarz dobiera odpowiedni rozmiar, długość oraz rodzaj nici (proste, skręcone, z haczykami). W odróżnieniu od nici liftingujących takich jak APTOS, SILHOUETTE – LIFT, HAPPY LIFT, czy wcześniej stosowanych ZŁOTYCH NICI, lifting nićmi PDO jest procedurą znacznie mniej inwazyjną i bardziej komfortową dla pacjenta. Aplikacja nici jest mało inwazyjna i praktycznie bezbolesna, trwa około pół godziny, nie pozostawia blizn ani nacięć, a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Dodatkowo można je aplikować niemal  na całym ciele, a efekty są spektakularne. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni.

  EFEKTY

  poprawa owalu twarzy Lifting skóry Poprawa jędrności i sprężystości skóry Wygładzenie zmarszczek Odmłodzenie skóry Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Polidioksanon (PDO) jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych. Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i jest dopuszczony do stosowania u ludzi na terenie Unii Europejskiej.

 • Nici First Lift PDO

  O ZABIEGU

  nici First Lift PDO

  Zabieg polega na wprowadzeniu syntetycznych nici PDO do głębokiej warstwy skóry za pomocą cieniutkiej igły. Nici tworzą rodzaj rusztowania, wygładzając tkanki i je napinając. Oprócz mechanicznego napięcia skóry, dochodzi również do stymulacji fibroblastów i wzrostu naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, jak również do syntezy naturalnego kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej: relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy.

  WSKAZANIA.

  Twarz: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi, dolna powieka – „worki pod oczami”, policzki – opadająca, zwiotczała skóra, policzki – wyraźny fałd nosowo-wargowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, policzki-lifting – opadające policzki i obszar pod dolna szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki, wargi – linie palacza, linia żuchwy – „homiczki”. Ciało: fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, ujędrnianie i kształtowanie piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach.

  PRZECIWWSKAZANIA

  ciąża, choroba nowotworowa, otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry, zaburzenia krzepliwości krwi, terapia przeciwzakrzepowa.

  PRZEBIEG ZABIEGU.

  Nici liftingujące PDO są umieszczone na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała. W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz miejsca implantacji na skórze, lekarz dobiera odpowiedni rozmiar, długość oraz rodzaj nici Aplikacja nici jest mało inwazyjna i praktycznie bezbolesna, trwa około pół godziny, nie pozostawia blizn ani nacięć, a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Dodatkowo można je aplikować niemal  na całym ciele, a efekty są spektakularne. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni.

  EFEKTY

  poprawa owalu twarzy Lifting skóry Poprawa jędrności i sprężystości skóry Wygładzenie zmarszczek Odmłodzenie skóry Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Polidioksanon (PDO) jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych. Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i jest dopuszczony do stosowania u ludzi na terenie Unii Europejskiej.

 • NICI BARB 4D
  NICI BARB 4D

  NICI BARB 4D

  O ZABIEGU

  Zabieg polega na wprowadzeniu syntetycznych nici PDO, które maja mają haczyki dwukierunkowo zbieżne, do głębokiej warstwy skóry za pomocą kaniuli. Nici tworzą rodzaj rusztowania, wygładzając tkanki i je napinając. Oprócz mechanicznego napięcia skóry, dochodzi również do stymulacji fibroblastów i wzrostu naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, jak również do syntezy naturalnego kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego..

  WSKAZANIA

  Twarz:

  – policzki – wyraźny fałd nosowo-wargowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, – policzki-lifting – opadające policzki i obszar pod dolna szczęką, – linia żuchwy – „homiczki”.

  PRZECIWWSKAZANIA

  – ciąża, – choroba nowotworowa, – otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry, – zaburzenia krzepliwości krwi, – terapia przeciwzakrzepowa

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Nici MESO COGS są umieszczone w sterylne kaniuli, przy pomocy której lekarz wprowadza je w określone okolice skóry twarzy. W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz miejsca implantacji na skórze, lekarz dobiera odpowiedni rozmiar, długość nici. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni.

  EFEKTY

  – poprawa owalu twarzy – Lifting skóry

  Wprowadzając nić MESO COGS w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Polidioksanon (PDO) jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywany w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych. Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i jest dopuszczony do stosowania u ludzi na terenie Unii Europejskiej.

 • Peelingi medyczne
  peelingi medyczne

  peelingi medyczne

  O ZABIEGU

  Nazwa peeling pochodzi od angielskiego słowa peel (złuszczać). Celem zabiegu jest intensywne złuszczenie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej. Naskórek składa się z kilku warstw ułożonych jedna na drugiej. Stosując peeling można usuwać poszczególne jego warstwy, regulując przy tym głębokość złuszczenia. Peelingi służą głębokiemu oczyszczeniu skóry, usunięciu martwych komórek, a także wygładzeniu i zmiękczeniu naskórka. Zastosowanie kwasu w ściśle określonym stężeniu zapewnia efekt rozjaśniania przebarwień i zmian pigmentowych, regulacji procesów wydzielania sebum, nawilżenia i ujednolicenia kolorytu. Seria peelingów z zastosowaniem kwasów to również skuteczna kuracja przeciwtrądzikowa i umożliwiająca usuwanie blizn potrądzikowych. Przywraca skórze sprężystość oraz zwiększa jej gęstość, zapewniając zdrowy, piękny wygląd.

  WSKAZANIA.

  profilaktyka, aby opóźnić procesy starzenia i zapobiec przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek, skóra łojotokowa, skóra trądzikowa, ze zmianami potrądzikowymi jak blizny i przebarwienia po stanach zapalnych, drobne zmarszczki mimiczne i posłoneczne, nierówności skóry, przebarwienia posłoneczne i hormonalne, zaburzenia rogowacenia, sucha skóra.

  PRZECIWWSKAZANIA

  bakteryjne, atopowe i łojotokowe zapalenie skóry, choroby autoimmunologiczne, brodawki i znamiona w miejscu poddanym zabiegowi, stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach), fototerapia, podrażniona i wrażliwa skóra, procesy zapalne, opryszczka, ciąża, skóra tuż po depilacji, przerwanie ciągłości naskórka.

  PRZEBIEG ZABIEGU.

  Dobór odpowiedniego preparatu jest uzależniony od rodzaju cery i leczonych zaburzeń. Sama procedura jest bezbolesna, jedynie pod koniec zabiegu można odczuwać pieczenie skóry. W kolejnych godzinach może pojawić się niewielki rumień i uczucie silnego napięcia skóry. Po kilku dniach skóra zaczyna się naturalnie złuszczać. Przez kilka dni może utrzymywać się obrzęk i rumień. Przez kolejne trzy tygodnie należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz stosować kosmetyki z wysokimi filtrami. Zaleca się wykonanie Seri 2-4 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych.

  EFEKTY

  poprawa struktury skóry, normalizacja wydzielania się sebum, zredukowanie przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności skóry, zredukowanie nadwrażliwości skóry, zredukowanie zmarszczek, uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Preparaty używane do peelingów: Mandel 50, Mandel S, Mandel T, oraz Maska glikolowa i Maska tretinoinowa są zarejestrowanymi produktami medycznymi. Stosowane są wyłącznie pod nadzorem lekarskim i według ustalonych procedur zabiegowych.

 • PRX
  PRX

  PRX

  O ZABIEGU

  PRX-T®33 łączy TCA i H²O² w zrównoważonym stężeniu. TCA 33%- bez uszkadzania skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H²O² mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Kwas kojowy i H²O² mają działanie rozjaśniające. Działanie biorewitalizujące PRX-T®33 wspomaga działanie innych procedur i zdecydowanie optymalizuje końcowy efekt estetyczny. Dlatego może być kojarzony ze wszystkimi zabiegami innymi zabiegami medycyny estetycznej

  WSKAZANIA.

  Profilaktyka procesu starzenia się skóry Biorewitalizacja twarzy i ciała Utrata napięcia skóry twarzy i ciała, Ujędrnienie skóry dekoltu i biustu, Blizny zanikowe, rozstępy przebarwienia posłoneczne i hormonalne, zanieczyszczona skóra twarzy

  zabieg przeznaczony dla obu płci, w każdym wieku i o wszystkich porach roku

  PRZECIWWSKAZANIA

  bakteryjne, łojotokowe zapalenie skóry, choroby autoimmunologiczne, brodawki i znamiona w miejscu poddanym zabiegowi, stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach), aktywna opryszczka, ciąża,

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg przeprowadza się wcierając kilkuwarstwowo preparat dłonmi, albo metodą mikronakłuwania Dermapenem. Podczas zabiegu może być odczuwalne lekkie pieczenie, które ustępuje po zmyciu preparatu. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale nie dochodzi do łuszczenia się skóry, tak jak w przypadku standardowych peelingów z kwasami. Skóra wygląda bardziej promiennie i młodo już po pierwszym zabiegu. Dla optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie seri 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

  EFEKTY

  poprawa struktury skóry, zredukowanie przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności skóry, zredukowanie zmarszczek, wygładzenie skóry uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu.

  BEZPIECZEŃSTWO

  PRX-T®33 jest wyrobem medycznym CE

 • Kwas migdałowy

  O ZABIEGU

  Kwas migdałowy to alfa-hydroksykwas otrzymywany z gorzkich migdałów. Posiada istotne działanie rewitalizujące, a także bakteriobójcze i odbarwiające. Jest substancją nietoksyczną i nie jest fotouczulający. Peelingi z kwasem migdałowym charakteryzują się mniejszą agresywnością w porównaniu z innymi peelingami chemicznymi. Stosowany jest w różnych stężeniach sam lub w połączeniu z innymi substancjami aktywnymi, jak kwas salicylowy, lub TCA. Dobór odpowiedniego rodzaju i stężenia kwasu jest dokonywany indywidualnie po ocenie przez lekarza skóry pacjenta.

  WSKAZANIA

  profilaktyka, aby opóźnić procesy starzenia i zapobiec przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek, skóra łojotokowa, skóra trądzikowa, blizny potrądzikowe drobne zmarszczki mimiczne i posłoneczne, nierówności skóry, przebarwienia posłoneczne i hormonalne, zaburzenia rogowacenia, sucha skóra.

  PRZECIWWSKAZANIA

  choroby autoimmunologiczne, stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach), aktywna opryszczka, ciąża,

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg wykonywany jest przez lekarza. Przed peelingiem skóra oczyszczana jest preparatem Pre Peel Cleanser, który jest nakładany na 20-30 min. I zmywany wodą. Następnie za pomocą pędzelka rozprowadza się peeling. Po 1-3 minutach od nałożenia pacjent odczuwa pieczenie lub palenie skóry, które wkrótce ustępują. Po kilku minutach powierzchnię skóry neutralizuje się. W tym momencie również może wystąpić pieczenie. Następnie skórę zmywa się wodą. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Po kilku minutach naskórek robi się bardzo napięty. Niektóre preparaty kwasu migdałowego można wprowadzać za pomocą nakłuć derma penem ( metoda mikroneedelingu).Właściwe złuszczanie rozpoczyna się po ok. 2-3 dniach od zabiegu. Wówczas naskórek zmienia barwę na kolor brązowy, robi się twardy i przypomina cienką „skorupkę”, która w kolejnych dniach będzie ulegała złuszczaniu. Uwaga! Nie wolno zdrapywać płatów złuszczającego się naskórka, ponieważ może to spowodować przebarwienia i blizny. W kolejnych dniach dochodzi do powolnego złuszczania się naskórka, które trwa 3-4 dni. Zabieg można powtórzyc po 30 dniach, jeśli osiągnięte wyniki nie są zadawalające.

  EFEKTY

  Peeling daje natychmiastowy efekt świeżości i oczyszczenia skóry. Nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, po zabiegu można śmiało iść do pracy. poprawa struktury skóry, normalizacja wydzielania się sebum, zredukowanie przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności skóry, zredukowanie zmarszczek, uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Wszystkie preparaty Kwasu migdałowego używane w naszym gabinecie są zarejestrowanymi produktami medycznymi. Stosowane są wyłącznie pod nadzorem lekarskim i według ustalonych procedur zabiegowych.

 • Maska glikolowa

  O ZABIEGU

  Maska o 25% stężeniu kwasu glikolowego ma działanie silnie ściągające. Powoduje redukcję zrogowaciałej warstwy naskórka. Zmniejsza nadmiar łoju skórnego. Usuwa pozostałości keratyny i tłustość skóry. Stymuluje i oczyszcza oraz napina i odżywia skórę. Ze względu na te właściwości jest niezrównanym zabiegiem na problemy z trądzikiem i skóra łojotokową

  WSKAZANIA.

  skóra tłusta i łojotokowa, skóra trądzikowa, rozszerzone pory

  PRZECIWWSKAZANIA

  stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach), aktywna opryszczka, ciąża,

  PRZEBIEG ZABIEGU.

  Na skórę oczyszczoną preparatem Pre Peel Cleanser, nakłada się cienką warstwę maseczki. Maseczkę pozostawia się na 4-7 min do całkowitego wyschnięcia. Następnie zmywamy skórę dużą ilością wody i osuszamy skórę. Na początku zalecana jest sekwencja od 6-8 zabiegów w odstępach 12-15 dniowych.

  EFEKTY

  Niezrównany zabieg na problemy z trądzikiem

  normalizacja wydzielania się sebum, ustapienie zmian trądzikowych

  BEZPIECZEŃSTWO

  Maska glikolowa używana w naszym gabinecie jest zarejestrowanym produktem medycznym

 • TCA

  O ZABIEGU

   

  WSKAZANIA

   

  PRZECIWWSKAZANIA

   

  PRZEBIEG ZABIEGU

   

  EFEKTY

 • Peeling fenolowy

   

   

  O ZABIEGU

  Peeling fenolowy jest peelingiem głębokim i wykonywanym tylko przez lekarza. Jest najgłębiej i najsilniej działającym peelingiem. Peeling fenolowy „Lip & eyelid” zawiera roztwór fenolu, natomiast peeling „Easy phen light” zawiera fenol o mniejszym stężeni oraz mieszaninę składników chemicznych i  roślinnych, takich jak kwas TCA, kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy,  kwas fitowy i migdałowy. Peelingi fenolowe powodują  głębokie złuszczenie, a następnie odtworzenie warstw skóry, znacznie odmładzają twarz. Powodują zanik zmarszczek, ściągnięcie skóry, dzięki czemu jest ona napięta jak po liftingu chirurgicznym. Peeling jest polecany nie tylko osobom, które chcą się odmłodzić. Jest również skuteczny w likwidowaniu głębokich przebarwień oraz blizn potrądzikowych.

  Jest to niechirurgiczne odmładzanie i w pewnym sensie remodelowanie twarzy lub jej okolicy. Można powiedzieć, że jest to lifting bez skalpela.

  Odbudowywanie struktury skóry głębokim peelingiem fenolowym jest obecnie najbardziej skuteczną metodą odmładzania skóry, bardziej skuteczną niż odmładzanie laserem CO2. Peeling ten można stosować na całą twarz lub okolice najbardziej problematyczne, czyli wokół ust na tzw. zmarszczki palacza lub wokół oczu. Efekty są spektakularne  i utrzymują się przez szereg lat.  Warunkiem sukcesu jest przestrzeganie przez lekarza protokołu zabiegowego jak również  szczegółowe przestrzeganie przez pacjenta zaleceń pozabiegowych.

  WSKAZANIA

  • oznaki fotostarzenia skóry dojrzałej
  • głębokie zmarszczki
  • głębokie przebarwienia
  • blizny potrądzikowe

  PRZECIWWSKAZANIA

  • zmiany zapalne lub infekcje na twarzy
  • aktywna opryszczka
  • świeże rany lub blizny pozabiegowe <6 m-cy
  • historia zabiegów laserowych/stosowania isotretynoiny <3 m-cy przed
  • ciąża/ karmienie piersią
  • choroby autoimmunologiczne

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg musi być poprzedzony konsultacją lekarską, podczas której pacjent jest kwalifikowany do zabiegu. Cała procedura zabiegowa jest szczegółowo przedstawiona i omówiona. Sam zabieg trwa około 1.5 godz. W pierwszej kolejności cała twarz jest dokładnie zmyta i odtłuszczona roztworem alkoholowym z acetonem. Oczy zakraplane są wazeliną oftalmiczną . Mają one działanie ochronne przed silnym zapachem fenolu, a co za tym idzie łagodzą łzawienie. Fenol nakładany jest partiami. Wpierw na obszar wokół ust, następnie wokół oczu, a potem następne okolice twarzy (6 okolic). Pierwsza warstwa peelingu powoduje intensywne pieczenie, które ustępuje po 12-15 s. Przy nakładaniu drugiej warstwy fenolu,  nie odczuwa się już uczucia pieczenia, natomiast odczuwalny jest już pojawiający się obrzęk.  Lekarz nakłada zazwyczaj dwie warstwy peelingu.  W zależności od wskazań i od tego jak skóra reaguje, czasami nakładane są nawet i 4 warstwy. Następnie nakłada się pozabiegowy krem, nad ustami okluzję, a cała twarz przysypywana jest sproszkowanym bizmutem. Jest to środek antyseptyczny, chroniący skórę przed potencjalnymi nadkażeniami.  Peeling fenolowy na całą twarz trwa ok. 1.5godz. Peeling okolicy oczu lub okolicy ust trwa około 0.5 godz. Pacjent musi przyjść do gabinetu następnego dnia na wizytę kontrolną.

   

  POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

  • Około 0.5-1 godz. po zabiegu ponownie odczuwa się uczucie gorąca. Można to porównać to uczucia gorąca, które się odczuwa, gdy np. opalamy się na plaży 2 godz. za długo. Jest to dość intensywne uczucie gorąca. To stopniowo mija po około 6-8 godz. W tym czasie można wziąć tabletkę paracetamolu. Odczuwa się też obrzęk i to dość znaczny. Obrzęk ten pomału ustępuje przez kolejne 48-72 godz.
  • Tego dnia nie wychodzimy z domu, z wyjątkiem wizyty kontrolnej w gabinecie lekarskim.
  • Podczas pierwszej kontroli, dzień po zabiegu, lekarz ocenia stan twarzy. Zdejmowana jest wtedy okluzja znad ust. W miejscach wysuszonych i nad ustami aplikuje się dodatkową warstwę kremu pozabiegowego i ponownie przysypuje się buzię bizmutem.
  • Następne wizyty kontrolne w gabinecie wyznaczane są na 3-ci i 6-ty dzień po zabiegu.
  • Stosowanie tego peelingu wymaga wyłączenia pacjenta z życia codziennego na okres 6 dni. Po tym okresie  utrzymuje się lekkie zaczerwienienie skóry. Konieczna jest fotoprotekcja z zastosowaniem filtrów przeciwsłonecznych przez okres 2 miesięcy.

  POTENCJALNE POWIKŁANIA

  • infekcja
  • reakcja alergiczna
  • uaktywnienie opryszczki
  • blizny
  • przebarwienia

  BEZPIECZEŃSTWO

  Obydwa preparaty używane do peelingu fenolowego tj. LIP & EYELID oraz EASY PHEN LIGHT są preparatami renomowanej firmy europejskiej Skin Tech i posiadają certyfikaty medyczne CE Class II. Jak przy każdym zabiegu medycznym, istnieją potencjalne powikłania. Profesjonalnie wykonany peeling oraz przestrzeganie przez pacjenta zaleceń pozabiegowych minimalizuje to ryzyko. A rezultaty są spektakularne

  EFEKTY

  • znakomite efekty redukcji zmarszczek i odnowy skóry utrzymujące się kilka lat po zabiegu
  • wymagany tylko jeden zabieg
  • nie są wymagane specjalne warunki, ani kondycja skóry przed wykonaniem głębokiego peelingu
  • peeling fenolowy może poprawić wygląd blizn potrądzikowych i niemal wszystkich hiperpigmentacyjnych chorób skóry
  • brak ograniczeń co do fototypu skóry
  • brak ograniczeń wiekowych

  fenol1 fenol2 fenol3

  fenol

 • Intralipoterapia

  zabiegi wykonywane za pomocą urządzeń Aqualyx

  O ZABIEGU

  Lipoliza iniekcyjna służy do trwałego likwidowania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” adypocyty pękają. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny. Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu naszej sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej.

  WSKAZANIA

  – podwójny podbródek, – nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach, udach, biodrach, – zlokalizowaną tkanka tłuszczowa poniżej żeber, w okolicy tricepsu, kolan i pach, – tłuszczaki, – ginekomastia męska, – potrzeba wymodelowania sylwetki.

  PRZECIWWSKAZANIA

  – ostre choroby nerek i wątroby, – cukrzyca, – zaburzenia krzepliwości, – stałe stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych, – ciąża, karmienie piersią, – choroby autoimmunologiczne, – ostre infekcje, – znaczna otyłość( BMI>35), – alergia na soję i jaja, – niewyrównane schorzenia tarczycy.

  PRZEBIEG ZABIEGU

  Zabieg przeprowadza lekarz, wstrzykując za pomocą cienkiej igły, substancje powodujące rozpad komórek tłuszczowych czyli adypocytów. Po zabiegu, w miejscu wstrzyknięcia preparatu zazwyczaj pojawia się zaczerwienienie i obrzęk. Efektem ubocznym zabiegu mogą być zasinienia po nakłuciach igłą a także niewielki ból w leczonej okolicy. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk, może również wystąpić niewielki świąd skóry. Taka reakcja utrzymuje się zazwyczaj do kilku dni po zabiegu. Dolegliwości możemy zmniejszyć zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciwbólowe.

  EFEKTY

  Efekty są całkowicie trwałe. W celu ich zwiększenia po wykonanym zabiegu lipolizy, jako uzupełnienie terapii, polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, aby uruchomić i usunąć z komórek „tłuszcz” oraz ułatwić jego transport przez naczynia chłonne. Zabieg najefektywniej jest wykonywać w serii by uzyskać lepsze rezultaty. Seria zabiegów to zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy zwykle od 2 do 3 zabiegów, jeśli ilość tkanki tłuszczowej jest większa, to seria zabiegów powinna być zdecydowanie wyższa. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabieg preparatem AQUALYX ( certyfikat CE klasy III), wykonany według wskazań i procedury zabiegowej jest zabiegiem prostym i bezpiecznym.

zabiegi wykonywane za pomocą urządzeń

 • Mikrodermabrazja
  mikrodermbrazja

  mikrodermbrazja

  Wykonywana jest w naszym gabinecie przy użyciu innowacyjnego urządzenia ABRAHYDRI-TRANSR. Jest to urządzenie Multi-funkcyjne, które bazuje na Bio-Mega-Dermabrazji. Dodatkowe funkcje to ultradźwięki w polu magnetycznym, oraz pulsacyjna terapia próżniowa. Bio-Mega-Dermabrazja polega na usuwaniu łuszczących się, zrogowaciałych komórek skóry oraz rozluźnianiu połączeń międzykomórkowych. Dzięki wysokiej mocy systemu rotacji powietrza do głębszych warstw skóry doprowadzany jest płyn, który rozpuszcza obracające się tabletki ABRAHYDRI-TABSR, zawierające cząstki żelaza, silikaty i cząsteczki substancji twardych. Metoda ta tzw. wilgotnej abrazji jest rewolucyjną metodą dermabrazji dzięki silniejszej, równomiernej i nieinwazyjnej (bezkrwawej) abrazji naskórka. Dodatkowo dochodzi także do aktywacji reakcji enzymatycznej i stymulacji syntezy elastyny i regeneracji kolagenu. Dzięki ujemnie sprężonemu powietrzu odbywa się ciągła eliminacja materiału wraz z elementami złuszczonego naskórka. Elektroniczny system sterowania zapewnia najwyższą precyzję i pozwala bezproblemowo regulować głębokość zabiegu w zależności od stanu i kondycji skóry. Wysoka moc i efektywność urządzenia zapewnia uzyskanie spektakularnych efektów terapeutycznych przy zachowaniu przyjemności zabiegu i prawie 100% tolerancji skóry. Zabieg doskonale złuszcza naskórek, rozpuszcza martwe i zniszczone komórki skóry, nawilża i odkaża skórę. Zapewnia efekt bio-liftingu poprzez naturalną stymulację procesów biochemicznych i fizjologicznych skóry.

  Zabiegowi temu możemy poddawać cale ciało: twarz, szyję, ręce, uda, klatkę piersiową, brzuch, pośladki.

  WSKAZANIA

  – oznaki starzenia skóry: zmarszczki, „kurze łapki” wokół oczu – skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta – przebarwienia – trądzik, blizny -nierówności skóry -zmiany łuszczycowe -neurodermia, -na szyję, dekolt, piersi, plecy oraz resztę ciała.

  PRZECIWWSKAZANIA

  -opryszczka -stany zapalne -alergie -czerniak skóry

  EFEKTY

  Efektem zabiegu mikrodermabrazji jest wygładzenie, rozjaśnienie i poprawienie nawilżenia skóry oraz jej sprężystości. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Cera nabiera równego kolorytu. Jest wyraźnie świeższa i młodsza.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Mikrodermabrazja przy użyciu urządzenia ABRAHYDRI-TRANSR jest przeznaczona do kompleksowej pielęgnacji skóry każdego typu i w każdym wieku. Jest skuteczna także w przypadkach, w których inne metody zawodzą lub są dla niej szkodliwe. Może być bezpiecznie przeprowadzana także w przypadku skóry wrażliwej, cienkiej, atroficznej, skóry bardzo zniszczonej i starej a także w przypadku trądziku różowatego.

 • Mezoterapia mikroigłowa
  mezoterapia mikroigłowa

  mezoterapia mikroigłowa

  ZABIEG

  DERMOPEN to nowy standard wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. To urządzenie do mikronakłuć skóry o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które dostarcza do tkanek kwas hialuronowy oraz płynne składniki aktywne i koktajle witaminowe. Głębokość mikronakłuć dostosowywana jest w zależności od problemu skory i jej struktury. Unikalna budowa sprężynowych igieł, wykorzystujących zautomatyzowany ruch, wzmacnia rezultaty, oferując jednocześnie bardziej kontrolowane i bezpieczniejsze metody leczenia. Poprzez zautomatyzowany ruch nakłuć minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta, wpływa na lepsze wchłanianie preparatów takich jak: kwas hialuronowy, kolagen, witaminy i peptydy. W efekcie skóra odzyskuje świeży, odżywiony i młodzieńczy wygląd. Skóra reaguje na mikronakłócia jak na mikrouszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Zabiegi DERMAPENEM, mogą być wykonywane niezależnie od pory roku, nadają się dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane na wszystkich jej obszarach – twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, nawet na skórze wokół oczu.

  WSKAZANIA

  – oznaki starzenia skóry: zmarszczki, „kurze łapki” wokół oczu -lifting, zmarszczki mimiczne i statyczne – skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta -dla każdego rodzaju skóry wymagającej regeneracji -odżywienie skóry, przywrócenie właściwego nawilżenia – trądzik, blizny potrądzikowe -nierówności skóry -rozszerzone pory -redukcja „worków” pod oczyma -przebarwienia skóry -cellulit -rozstępy -słaba i wiotka tkanka łączna -zwiotczała skóra brzucha -na szyję, dekolt, piersi, plecy, oraz resztę ciała.

  PRZECIWWSKAZANIA

  -aktywna opryszczka -stany zapalne -alergie -czerniak skóry

  EFEKTY

  -Błyskawiczny lifting -Rewitalizacja skóry -Redukcja zmarszczek i bruzd -Przywrócenie jędrności -Redukcja cellulitu Dochodzi do intensywnej regeneracji skóry. Poprawia się jej jędrność, elastyczność i napięcie. Skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona. Dochodzi do spłycenia blizn i wygładzenia zmarszczek. Skóra jest rozjaśniona i odmłodzona.  Korzyści wynikające ze stosowania urządzenia DERMOPEN można zmaksymalizować łącząc terapię mikronakłuć z zabiegami: laserem , fali radiowych , fotoodmładzania, mikrodermabrazji, kawitacji Dla uzyskania poprawy wyglądu i rewitalizacji skóry w większym zakresie, zaleca się wykonywanie serii zabiegów w okresie 2 – 6 miesięcy, przez pierwsze 2 miesiące w odstępach 2 tygodniowych, a następnie co 3 tygodnie lub raz w miesiącu.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Urządzenie DERMOPEN wyposażone jest w JEDNORAZOWE, STERYLNE głowice z igiełkami.. Natomiast preparaty które są aplikowane posiadaja odpowiednie certyfikaty .

 • Mezoterapia bezigłowa

  mezoterapia bezigłowa Mezoterapia beziglowa polega na wprowadzanie substancji w głąb skóry w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny wprowadzane zostają niezbędne substancje odżywcze bez konieczności użycia igieł. W tym celu wykorzystuje się zjawisko elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych pod wpływem specjalnie dobranych fal elektromagnetycznych. Głowice US-MAG są głowicami kwarcowo-ceramicznymi i emitują ultradźwięki w polu magnetycznym bez podnoszenia temperatury. Jednoczesne działanie, wzajemne podtrzymywanie i multiplikowanie się niskich i wysokich częstotliwości prowadzi do szybszej reakcji transdermalnej. Jest to najnowocześniejszy, innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Zabieg ten stanowi alternatywę do klasycznej mezoterapii igłowej. Daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz, szyje, dekolt oraz na ciało. Jest to proces bezpieczny, gdyż nie uszkadza błon komórkowych, a jednocześnie pozwala na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. Jednocześnie dzięki większej przepuszczalności błon komórkowych łatwiejsze staje się wydalanie produktów przemiany materii. Bazą do wszystkich zabiegów są „koktajle” – mieszaniny substancji rewitalizujących oraz regenerujących, dobierane są indywidualnie, spośród substancji aktywnych o działaniu: przeciwzmarszczkowym, liftingująco – ujędrniającym, nawilżającym, antycellulitowym, ujędrniająco-modującym

  WSKAZANIA

  – oznaki starzenia skóry: zmarszczki, „kurze łapki” wokół oczu – skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta – trądzik, blizny -nierówności skóry -na szyję, dekolt, piersi, plecy, oraz resztę ciała.

  PRZECIWWSKAZANIA

  -opryszczka -stany zapalne -alergie -czerniak skóry -ciąża

  EFEKTY

  -Błyskawiczny lifting -Rewitalizacja skóry -Redukcja zmarszczek i bruzd -Przywrócenie jędrności -Redukcja cellulitu

  BEZPIECZEŃSTWO

  urządzenie do mezoterapii bezigłowej używane w naszym gabinecie jest produkowane w Niemczech i posiada certyfikat CE. Wszystkie substancje używane do wprowadzenia w głąb skóry tym urządzeniem posiadają CE. Endermologiczny masaż Eximia

  Masaż twarzy, Masaż modelujący sylwetkę oraz Drenaż limfatyczny

  masaż modelujący endolift masaż modelujący endolift1

  ZABIEG

  Najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry i tkanki podskórnej. Zabieg ten jest najnowszej generacji endermologią i polega na 4- fazowym masażu próżniowym. Programy dają możliwość prowadzenia zabiegów na twarzy, szyi i dekolcie, nadzwyczaj wrażliwych obszarach wokół oczu i ust, jak również na obszarach ciała takich jak uda, brzuch pośladki. Czterofazowy system ENDOLIFT pozwala na naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu oraz ponowne dotlenienie tkanek. Sprawia, że skóra będzie wyglądała młodziej i zdrowiej. Drenaż limfatyczny przy użyciu urządzenia Eximia ma na celu usprawnienie przepływu limfy i udrożnieniu węzłów chłonnych. Pozwala na usuniecie obrzęków, toksyn, zwalcza cellulit, redukuje obwody ciała. Poprawia funkcjonowanie organizmu i ogólne samopoczucie. Daje uczucie lekkości i dodaje energii.

  WSKAZANIA

  – wiotkość skóry – nadmiar tkanki tłuszczowej – cellulit -zastój limfy i obrzęki -na szyję, dekolt, piersi, plecy, oraz resztę ciała.

  PRZECIWWSKAZANIA

  -niewydolność krążenia -niewydolność nerek

  EFEKTY

  -poprawa jędrności i kondycji skóry -redukcja cellulitu i obwodów ciała -usunięcie obrzęków -poprawa samopoczucia

  BEZPIECZEŃSTWO

  Zabiegi wykonywane są wloskim urządzeniem EXIMIA, które ma unijne certyfikaty,Zabiegi wykonywane SA ścisle wedlug wskazań i protokolów producenta.

 • Drenaż limfatyczny
  drenaż limfatyczny

  drenaż limfatyczny

  Drenaż limfatyczny przy użyciu urządzenia Eximia ma na celu usprawnienie przepływu limfy i udrożnieniu węzłów chłonnych. Pozwala na usuniecie obrzęków, toksyn, zwalcza cellulit, wyszczupla. Poprawia funkcjonowanie organizmu i ogólne samopoczucie. Daje uczucie lekkości i dodaje energii. Drenaz limfatyczny można łączyćz innymi zabiegami np. kosmetycznymi czy mechanicznymi w zależności od potrzeby

 • RF Fale radiowe X-STONE
  Jest to metoda zupełnie bezinwazyjna i bezbolesna. Fale radiowe przekazują energię cieplną do skóry właściwej i tkanki podskórnej. W wyniku rezonansu i stymulacji na poziomie jądrowym, zostają pobudzone komórki włókien kolagenowych. Intensywny miejscowy wzrost temperatury (45-60 st.C) sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu i jednoczesnej stymulacji, by wytwarzać nowe wiązania. „Rusztowanie skóry” zostaje naprawione. Włókna, które w procesie starzenia się uległy wydłużeniu i poskręcaniu, odzyskują swoją pierwotną sprężystość i elastyczność. Dochodzi również do poprawy krążenia krwi i limfy. Tkanki są dotlenione i odżywione. Efektem działania fali radiowych jest wyraźna redukcja zwiotczeń, podniesienie owalu twarzy, likwidacja tzw. chomiczków, kurzych łapek, opadających powiek i podbródka. RF mają właściwości silnie liftingujące i odmładzające skórę, redukują tkankę tłuszczową i cellulit, powodują spłycenie blizn i rozstępów, przywracając skórze młodzieńczy wygląd.
 • Kawitacja ultradźwiękowa
  kawitacja ultradźwiękowa

  kawitacja ultradźwiękowa

  Nowoczesna metoda kawitacji ultradźwiękowej jest skuteczną metodą w modelowaniu sylwetki i redukcji cellulitu. Działanie ultradźwiękami o niskiej częstotliwości powoduje powstawanie zjawiska kawitacji, polegającego na uszkodzeniu i rozbiciu komórek tłuszczowych. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra, okolice kolan i innych. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani pozostawania w domu, nie odczuwa się żadnego bólu po zabiegu, a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

  WSKAZANIA

  -nadmiar tkanki tłuszczowej -cellulit

  PRZECIWWSKAZANIA

  -zakrzepowe zapalenie żył -niewydolność krążenia -zapalenie żyl -żylaki

  EFEKTY

  – redukcja tkanki tłuszczowej – redukcja cellulitu – wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

  BEZPIECZEŃSTWO.

  Zabiegi wykonywane są włoskim urządzeniem EXIMIA, które ma unijne certyfikaty, Zabiegi wykonywane są ściśle według wskazań i protokołów zabiegowych producenta.

 • Naświetlanie lampą led

  To bezbolesny i wysoce skuteczny zabieg terapii światłem, który polecamy wszystkim naszym pacjentom!

  Co daje naświetlanie lampą LED ?

  – leczy trądzik

  – działa przeciwstarzeniowo

  – wzmacnia porost włosów

  – zmniejsza widoczność blizn i rozstępów

  – działa przeciwbólowo

  – leczy łuszczycę i bielactwo

  – wspomaga gojenie ran

  – zapobiega tzw. jesiennej depresji

  – odmładza skórę

 • Karboksyterapia

  To relatywnie stara technologia (pierwsze aplikacje dokonane były jeszcze w latach trzydziestych XXw. we Francji), która w ostatnich kilku latach przeżywa uzasadniony renesans. Polega na podawaniu podskórnie lub śródskórnie małych ilości dwutlenku węgla przez cienką igłę w celach terapeutycznych. Podanie gazu powoduje wazodylatację, czyli rozszerzenie małych naczyń krwionośnych, co prowadzi do zwiększonego natlenienia na poziomie mikrokrążenia, stymulując nowotworzenie naczyń i zapewniając długoterminową poprawę ukrwienia w tkankach. Mechaniczne rozbijanie tkanek przez wprowadzany gaz prowadzi do lipolizy i redukcji włóknienia. Mikrourazy spowodowane przez nakłuwanie igłą i wprowadzanie gazu indukują pobudzenie i proliferację fibroblastów produkujących kolagen oraz elastynę. Badania kliniczne wykazały, że karboksyterapia poprawia napięcie i elastyczność skóry, reguluje mikrokrążenia, wpływa na ilość i jakość kolagenu, powoduje redukcję drobnych  zmarszczek i depozytów tłuszczowych oraz zmniejsza wiotkość tkanek. Karboksyterapia jest jedną z najbardziej obiecujących metod rewitalizacji skóry.

  Co daje karboksyterapia ?

  Wskazania estetyczne do zabiegu:

  • cellulit,
  • lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • rozstępy,
  • blizny, w tym trądzikowe,
  • rewitalizacja skóry (odmłodzenie), zmarszczki,
  • wiotkość skóry twarzy, szyi ,
  • fałdy nosowo-wargowe
  • redukcja podwójnego podbródka,
  • zwiotczenia skóry i tkanki podskórnej po porodzie i odchudzaniu,
  • cienie, „worki” i opuchnięcia wokół oczu,
  • opadające powieki,
  • regeneracja dłoni,
  • zwiotczenie piersi,
  • problemy skóry głowy,
  • zahamowanie i odwrócenie procesu wypadania włosów.

  Wskazania medyczne do zabiegu:

  • trudno gojące się rany,
  • łuszczyca,
  • wspomagająco przy liposukcji,
  • kurcze kończyn,
  • zaburzenia krążenia (zimne stopu i dłonie),
  • syndrom Raynauda,
  • owrzodzenia cukrzycowe,
  • owrzodzenia żylakowe,
  • zaburzenia krążenia.

  Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • niewydolność płuc,
  • niewydolność nerek,
  • choroby serca.

  Zalety karboksyterapii:

  • znana i ceniona od wielu lat, jedna z głównych metod leczenia cellulitu,
  • bezpieczna, mało inwazyjna,
  • nie wymaga okresu rekonwalescencji,
  • wysoka skuteczność, poparta licznymi badaniami i publikacjami naukowymi,
  • można ją łączyć dowolnie z innymi zabiegami medycyny estetycznej.

Laseroterapia

 • Fotoodmładzanie

  laseroterapia Laserowe fotoodmładzanie pozwala na skuteczne poprawienie struktury skóry. Poprzez pobudzenie produkcji kolagenu system Ellipse I²PL jest w stanie zmniejszyć zmarszczki mimiczne i rozmiar porów, jednocześnie poprawiając jakość i ogólny wygląd skóry. Zabieg fotoodmładzania/regeneracji skóry pozwala usunąć plamy starcze i teleangiektazje, a także rozlane rumienie i nierówną pigmentację. Poprawa struktury skóry, zmniejszenie rozmiarów porów i zmarszczek mimicznych widoczna jest już po jednym zabiegu. Idealny sposób na leczenie skóry zniszczonej przez słońce i upływ czasu

 • Usuwanie przebarwień
  Klinicznie sprawdzone zabiegi, które długotrwale usuwają zmiany pigmentacyjne w górnych warstwach skóry. Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych znajdujących się w ludzkim ciele- melaninę, która jest skoncentrowana w obszarach zmian pigmentacyjnych. Melanina zamienia energię świetlną w ciepło, które niszczy zmianę barwnikową. Widoczne światło, generowane przez system Ellipse MultiFlex, jest bardzo dokładnie kontrolowane, tak aby długość pulsu i ilość energii były idealnie dostosowane do zniszczenia celu bez uszkadzania sąsiadujących z nim tkanek. Zabieg trwa kilka minut. W porównaniu z zabiegami przeprowadzanymi z użyciem tradycyjnych urządzeń IPL, jest on dużo mniej bolesny. Zabieg posiada również najwyższy profil bezpieczeństwa. Po zabiegu zmiany barwnikowe ciemnieją, następnie w czasie około 1 tygodnia bledną lub zupełnie znikają. U niektórych pacjentów należy przeprowadzić 2-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych w celu uzyskania optymalnego rezultatu.
 • Usuwanie zmian naczyniowych
  Najnowsza technologia I²PL oraz Nd:YAG sprawia, że Ellipse MultiFlex stanowi nowy standard leczenia zmian naczyniowych. Pozwala na usunięcie praktycznie każdego rodzaju zmian: od nadmiernych rumieńców na twarzy, teleangiektazji na nogach i twarzy, przez naczyniaki krwionośne, jeziora żylne i naczyniaki płaskie typu port wine stain, po czerwone blizny, rozstępy, żyły na nogach o średnicy do 3 mm i wiele innych problemów. Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu doskonale kontrolowanych rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych ludzkiego ciała- hemoglobinę, która znajduje się w czerwonych krwinkach. Hemoglobina zamienia energię świetlną w ciepło, które jest następnie przesyłane do ścianki naczynia krwionośnego. Zostaje ono w ten sposób na stałe zniszczone i usunięte przez mechanizm obronny ciała ludzkiego. Ze względu na fakt, że platforma Ellipse MultiFlex Nd:YAG wyposażona jest w skoncentrowany system chłodzenia powietrzem SoftCool T, dyskmofort odczuwany przez pacjentów jest zdecydowanie mniejszy. Bezpieczne i skuteczne- rozwiązanie naczyniowe z wyboru
 • Leczenie trądziku
  Trądzik pojawia się, gdy jeden z naturalnych tłuszczów skóry – sebum – nie może zostać wydalony ze skóry, gdyż torebki włosowe są blokowane. Skutkiem takiej sytuacji mogą być zaskórniki lub wypryski. Taki stan może także prowadzić do rozwoju bakterii pod powierzchnią skóry. Może pojawić się stan zapalny, a pęknięcie zaognionej powierzchni może prowadzić do bliznowacenia. Zabieg z użyciem systemu Ellipse polega na ograniczeniu dopływu krwi do gruczołu łojowego, co spowalnia produkcje naturalnego tłuszczu – sebum. Ellipse pomaga w oczyszczeniu trądzikowej cery bez używania antybiotyków
 • Usuwanie owłosienia
  I²PL Ellipse cechuje nieporównanie wyższa skuteczność i zarazem dużo większe bezpieczeństwo w porównaniu do innych czołowych systemów laserowych oferowanych na rynku. Zabiegi są również dużo mniej bolesne. Szybkość i komfort nie mają sobie równych. Usuwanie owłosienia z Ellipse charakteryzuje się jednym z najlepszych na rynku wskaźników usunięcia owłosienia , które zostało udokumentowane w szeregu artykułów naukowych. Specjalny aplikatur HR-L+ to największy i najszybszy aplikator do usuwania owłosienia na rynku. Liczne badania kliniczne pokazują, że już po 4-6 zabiegach możliwe jest zredukowanie owłosienia o ponad 85%. Udokumentowano również, że usuwanie owłosienia z Ellipse zapewnia najdłużej utrzymujące się rezultaty (nawet po dziesięciu latach). Usuwanie owłosienia – lepsze i szybsze niż kiedykolwiek Wyjątkowe działanie bez względu na typ skóry-wyjątkowa technologia


Subscribe to Newsletter

Facebook