5 (2)

Spa jest miejscem przeznaczonym do relaksu i wyciszenia, dlatego też prosimy o zachowanie spokoju, ograniczenie korzystania z telefonów komórkowych i ich wyciszenia oraz niezakłócanie relaksu pozostałych gości.

– Polecamy rezerwacje zabiegów na kilka dni przed ich planowanym terminem. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji nie dajemy gwarancji na wykonanie zabiegu.

– Aby móc zapewnić komfort i wysoką jakość usług, uprzejmie prosimy o przybycie na teren Spa 10 – 15 minut przed umówionym czasem wizyty lub zabiegu. Umawiana godzina określa czas rozpoczęcia zabiegu. Wcześniejsze przyjście pozwoli uwzględnić czas na przebranie się, załatwienie niezbędnych formalności (jak np. wypełnienie karty konsultacyjnej przy pierwszej wizycie) oraz na spokojne przygotowanie się do zaplanowanego zabiegu czy też wypicie filiżanki pysznej herbatki. Warto pozwolić sobie na chwilę spokoju i wytchnienia.

– Dla bezpieczeństwa zabiegów przeprowadzanych w Spa Bella Medi, w niektórych przypadkach, personel może poprosić o dodatkowe informacje dotyczące stanu zdrowia. Zabieg nie zostanie wykonany jeśli stan zdrowia gościa wyklucza taką możliwość. W takiej sytuacji nasi terapeuci z przyjemnością zaproponują zabieg bardziej odpowiedni.

– W przypadku niepunktualnego przyjścia na umówioną wizytę, zabieg zakończy się o wcześniej planowanej godzinie tak, by nie opóźniać terminów wizyt następnych gości

– Rezygnacja z terminu zabiegu powinna być zgłoszona na co najmniej 4 godziny przed jego rozpoczęciem. Brak informacji o rezygnacji spowoduje obciążenie Państwa kosztem zabiegu..

– Na terenie SPA mogą przebywać osoby dorosłe i dzieci wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. -Istnieje możliwość opieki i zorganizowania zabaw dla dzieci przez opiekunkę podczas zabiegów dorosłych po wcześniejszym zgłoszeniu na recepcji hotelowej lub recepcji spa.

– W Spa Bella Medi znajdują się specjalnie przygotowane dla Gości szafki. Prosimy nie zabierać ze sobą kosztowności – nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w szafkach rzeczy.

– Dla osób korzystających z oferty zabiegowej spa udostępniamy: szlafrok, tunikę zabiegową, ręcznik, jednorazowe klapki oraz bieliznę zabiegową.

– Osoby korzystające tylko z części wellness (jacuzzi, łaźnia parowa) prosimy o zabranie: ręcznika, klapek ewentualnie szlafroka. Istnieje możliwość wypożyczenia: ręcznika w cenie 2 zł, szlafroka w cenie 5 zł lub zakupu jednorazowych klapek w cenie 2 zł.

-Nie przyjmujemy osób w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających oraz narkotyków, a także Gości zachowujących się w sposób naruszający spokój i dobre obyczaje.

– Na terenie SPA obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Prosimy o współpracę w przestrzeganiu regulaminu dla zachowania charakteru tego wyjątkowego miejsca. RAZEM zadbajmy, by pobyt w Spa Bella Medi był wyjątkowy i niezapomniany.


Subscribe to Newsletter

Facebook